Gilindera per ballkon te metalt

Shitet nga: Shet 03 Pri 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shiten Gilinderat per ballkon ,te metalt te ngjyrosur me ngjyre metalike.Gilinderat per shkalle te hymjes pershtaten ne tri shkelse.Jane te rujtur.Nuk kan korizion. Ne foto shifen gilinderat deri sa ishin te montuar dhe shifen te qmontuar.Nese ju pershtaten, per cmim mund te mirremi vesh leht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim