Gypa Metali

Shitet nga: Driton 21 Maj 02:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes Gypat nga metali me gjatsi
4 metra dhe
6 metra
jan F25cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim