Gypa dhe shtylla betoni te gjitha dimenzionet

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.P.T PROGRESS 14 Nën 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
N.P.T PROGRESS- DRENAS
-Bejme prodhimin dhe shitjen e gypave te betonit Ø 300- Ø 2000,dhe shtyllave 2m dhe 2.5m.
-Po ashtu bejme prodhimim e shtyllave elektrike 9m dhe 12m.
-Si dhe transportin me kamion me kran.
Gjindemi ne magjistralen Drenas-Skenderaj,afer zjarrfiksave.
Na kontaktoni ne nr. 045 499 390.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim