Kocka

Shitet nga: nnp.muratori 19 Nën 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Ne bëjm punimin e oborreve dhe parqeve me elemente betoni - (kubza), bëjm prodhimin dhe shitjen e kubzave .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim