Maqine e re per suvatim, te firmes Italiane G4

Shitet nga: Tahir 25 Maj 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Drenas
Shes urgjent maqinen per suvatim me material te gatshem , maqina eshte e re e pa perdorur , ne kese , ka motorrin tre fazor , dhe ka ceven per lyerje 25 metra te gjate , maqina eshte e firmes italiane G4. per me shume kontantoni ne nr . 044 261 504
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim