Ndermarrja Prodhuese Montuese "NDERIMI"

Shitet nga: basri xani 27 Pri 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Kryejm keto pune
Rrethoja nga betoni dhe metali
Gilindera nga betoni dhe metali
Dyer per oborr,zbukurime per oborr ,qeshme ,vazo etj
Per meshume informata nakontaktoni ne facebook ilmi xani dhe numrat e telit 044 199 007 dhe 049 148 946 viber +38649435904
ne fb ndermarrja prodhuese montuese NDERIMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim