Qeremide dhe Lan

Shitet nga: Shiten 23 Pri 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Drenas
Shes 500 Qeremide Dhe 15 Lan te gjitha 200 euro...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim