Qeremide dhe Lan

Shitet nga: Shiten 21 Pri 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Drenas
Shes 500 Qeremide Dhe 15 Lan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim