Qeremide dhe Traj

Shitet nga: Loni 03 Shk 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Drenas
Shiten Qeremidet 550 copa dhe 14 Traj gjatsia 4 metra
bej ndrrim me vetura Askon,Kadet,opel korz ose qfardo
veture qe me kovenon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim