Qymyr koks

Shitet nga: Arianit 05 Mar 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
qymyr koks liron temperatur te larte dhe eshte i pershtatshem per nxemje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim