Shitet materjali shtylla drrasa kravata kamijon

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pro Konstreisen shet komplet materjalin 01 Gsh 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shitet komplet materjali drrasa murtek kravata kamijoni kombi maqina e armatures miksera betoni dhe shum paisje tjera. Per blersin qe merr komplet materjalin pranojm kompenzim edhe vetur kuptohet 50perqind pare 50vetur tevleres se materjalit. Qmimi ivolitshem gjithashtu shiten edhe maqinat per prodhimin e dyerve e dritareve nga plastika . Ju lutem mos shkruni sms se nuk ikthej dhe mos thirrni pas ores 22 00 flm per mirkuptim mund te kontaktoni edhe ne numrin 044 170 686
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim