Skele me qera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albi 21 Mar 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
SKELE ME QERA

I JEPIM SKELET ME QERA JANE 70 CM JANE SHUME TE SIGURTA PER PUNE NE E BEJME MONTIMIN DHE QMONTIMIN E TYRE NE TERE TERITORIN E KOSOVES LAJM NE KETE NR 044-854-578 DHE 044-257-561 FLM PER MIRKUPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim