Skele metalike ,dhe shtylla te prodhuesit ital..

Shitet nga: alban 21 Pri 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shesim skele dhe shtyla te prodhuesit italian , makine per prodhimin e kockave e re ,trafo elektrike me kapacitet 100kw me konstruksion metalike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim