Skelet italiane

Shitet nga: alban 18 Mar 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shesim shtylla dhe skele italiane te perdorura te ruajtura mire qmimi eshte shume i volitshem
per informata me te hallsishme mund te lajmrohni ne tel . 045 990 997
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim