Stuba te betonit

Shitet nga: Gëzim 08 Shk 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shes stuba te betonit,me dimenzione perkatese dhe kualitet te lart,me te gjitha standardet qe i perkasin ketyre stubave.transporti gratis.faleminderit.per info mund te me kotaktoni edhe ni viber +37745685654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim