shtet kulmin komplet

Shitet nga: petrit 09 Mar 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shtet kulmin komplet me lan tjegullat jan shum te mira gjith ashtu edhe lant. Shpia eshte 14 me 6,jan perafersisht 2000 tjegullat. Per shihem jan edhe 3 dritare dhe 3 dyer, qmime me mar vesh je. Viber +37744178331
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim