Punojm me knauf

Shitet nga: naser 16 Dhj 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Antikë dhe Art
punojm te gjitha llojet me knauf dhe dekorime shtepijake
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim