DERE E BLINDUAR

Shitet nga: Bekim 28 Tet 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   300 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet dera e blinduar e paperdorur (der e hymjes).

Telefon: 044 599 321
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim