Der,Dritare

Shitet nga: buja 04 Mar 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
der standarde
dritare 1,40cm me 1.40
dritarja gjat 1,90 me 1,40cm

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim