Der ballkoni dhe dritare

Shitet nga: Freskim 16 Sht 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Gjatsia e dritarev esht 5m plus dera ballkonit prodhim i lesenes poashtu jon te pasiura me roleta vernicane mekanizmat kiper dhe normal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim