Dera e hymjes

Shitet nga: Shpetim 31 Tet 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   100 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes deren e hymjes nga druri esht e perdorne me dy krahe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim