Dokurime

Shitet nga: Hysi 13 Jan 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes dokurime me goma qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim