Dritare Sllovene te perdorura dhe nje komode

Shitet nga: Fatmir 02 Dhj 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten 7 dritare Slloven enga druri te dimensionit 140x80cm, dhe nje komod.Te gjitha jane te perdoruara por jane ne gjendje te mire.Qmimi per cope eshte 35 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim