Dritare Slovene

Shitet nga: ---- 05 Pri 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritaret ne rregull me kiper, prodhim slloven.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim