Dritare

Shitet nga: Krasniqi 03 Pri 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   10 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten dy dritare 140me80
5€copa!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim