Dyer, dritare dhe nje komod

Shitet nga: Fatmir 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten 7 dritare te dimensionit 140x80cm, 2 dyer te brendshme, dhe nje komod.Te gjitha jane te perdoruara por jane ne gjendje te mire.Qmimi per cope eshte 35 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim