Dyer

Shitet nga: Xx,x 14 Shk 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
She deren e perdorun viber +3774418108
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim