Dyer

Shitet nga: Albion 22 Shk 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 3 dyr per shtepi Jan shum te Mira dhe te rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim