Dyer dhe Dritare

Shitet nga: Imer 13 Dhj 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Ne ketë Shpallje jan 2 Dyer dhe 21 Dritare.
Masat e Dyerve jan 0,90m x 2,20m dhe Masat e Dritarve jan 0,80m x 1,40m. Dyert dhe Dritaret jan me dy Gjama dhe me Kipere, përveq kësaj jan edhe me Rileta. Gjendja e tyre esht e rregullt.
Cmimi esht i volitshem dhe caktohet sipas Marrveshjes. Per më shumë informata kontaktoni ne ket Numer: Vala: 044190272 Ipko: 049612301
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim