Dyer dhe dritare

Shitet nga: Daut Nishori 10 Gsh 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dyer dhe dritare te drurit. Jan te perdorura mirepo jan ne gjendje te mire. Qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim