Dyer per lokale

Shitet nga: Liridon 12 Sht 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Madhsia e tyre
4.72/.2.50
3.53/2.35


Viber +37745788777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim