Ndriques

Shitet nga: Ilir Kukaj 28 Sht 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Ndriques 2 cope .
Ne gjendje te mire .
Cmimi i negociueshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim