Shes deren e blinduar e re

Shitet nga: Dyr 31 Jan 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes deren e blinduar te re pa pordor cmimi 420 i negociushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim