Shkall druni

Shitet nga: Hajdin 09 Pri 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes shkall te drunit shum pak te perdorne me pak fjal te reja thuje 045 844 209 muni me kontaktu edhe ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim