dritare te drurit 13 copa edhe dy dyer te terasav

Shitet nga: behar 16 Jan 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes 13 copa dritare dhe dy dyer te terasav jon tmira shum trujshme skan vrejtje ndrrim i mundshem qmimi volitshem .kontakt edhe ne viber +37745595113
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim