Fidane të specave,kastravecave,domateve,patlixha..

Shitet nga: Burim Veliu 17 Pri 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Lule dhe bimë
Fidane kualitative dhe të trajtuara, me një përvojë shumëvjeqare dhe me garancion të plotë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim