Lula Dekorative nga Druri Natyral

Shitet nga: besi 23 Shk 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Lule dhe bimë
pershendetje punoj dhe shes lula dekorative nga druri natyral si dhe punoj shum gjesnde tjera nga druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim