Lule dekorim per ambiente te mbrendshme.

Shitet nga: Lulja 17 Jan 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule dekorim per ambiente te mbrendshme,

kryesisht per shtepi, restorante hotele etj...

Eshte e gjate 2.50m

Mund ta shihni ne foto.

Cmimi sipas marreveshjes.

Te interesuarit serioz kontaktoni ne numrin

044931551
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim