Lule me rruza

Shitet nga: besmir 24 Jan 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesim lule me rruza , garnitura me rruza , kollana per nuse , papuqe per femi por edhe lula me grep etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim