Lule

Shitet nga: Arton 20 Mar 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes luleb Fiku, shum e mire per restaurante opa edhe per shtepi... Ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim