Vaji i fares se Zeze

Shitet nga: Drini 05 Shk 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Lule dhe bimë
Vaji i fares se Zeze, Kokerr te zez,si dhe produkte sheruese si qaja sherues,kremra sherues,si per diabet,tensojn te gjakur,kolesterol qestsim stresi etj,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim