shitet Lulja

Shitet nga: valdrin 06 Shk 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Lule dhe bimë
shitet lula
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim