Pranojm njè Vetur Kompenzim me Mobilje Viber +3..

Shitet nga: mobileri 18 Mar 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Prodhojm Kuzhina Moderne te cilat mbylljen e fiokav e bejn ne mnyr te ngadalsuar po ashtu dhe mbylljen e dyerve me mekanizma te njohur Transportin Matjen si dhe montimin e bejm ne gjithë Teritorin e kosoves per me shum kontaktoni ne Tel 044 222 451 049 49 40 30 si dhe mund te kontaktoni dhe ne Viber +377 44 799 989 Pranojm nje vetur disel kompenzim si golf 6 bmw audi mercedes.viti 2003-2010 flm per mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim