Shes Komoden per Tv+ Vitrinen dekoruse

Shitet nga: Zeqir 17 Jan 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes Komod per TV dhe Vitrinen. Komoda per Tv ka keto dimenzjone; Gjatesi 1,39cm dhe gjeresi 0,45cm me qmim 60 Euro. Ndersa, Vitrina ka keto dimenzjone;lartesi 1.66 cm dhe gjeresi 1,20 cm, me qmim 60 euro. Te dyja jan ne gjendje te mire, siq shifen edhe ne foto, gjithashtu jan shume pak te perdorura. Nese te dya blihen se bashku 110 Euro qmimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim