DHOME GJUMI PER FEMIJE

Shitet nga: Halil 15 Shk 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dhomen e gjumit per femije. Eshte pak e perdorur dhe eshte shume e ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim