Dhom komplet

Shitet nga: Sabit 15 Mar 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
She's Dhom komplet shum e ruajtur si dhe e pershtatshme pêr te gjitha dimensionet e dhomave si dhe qmim te volitshem te interesuarit seirioz mun te me kontaktojn ne tel:049 105 812
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim