Dhoma gjumi

Shitet nga: Genti 05 Mar 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhoma gjumi me porosi si dhe kemi te gatshme ju mirpresim ne drenas perball tregut te gjelbert
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim