Dhome gjumi

Shitet nga: syla 28 Nën 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhome gjumi prodhim dhe model ITALIAN shum pak e perdorur por e ruajtur mir e punuar nga materialet dru i kombinuar me mediapan e ngjyrosur fabrikisht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim