Dhome gjumi

Shitet nga: Syla 29 Nën 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhome gjumi prodhim dhe model Italian e kualitetit te lart pak e perdorur por e ruajtur mir.E punuar nga materialet dru i kombinuar me mediapan dhe e ngjyrosur fabrikisht. Opsion i mundshem edhe nderrimi me sende tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim