Komplet kthesat

Shitet nga: gezim 20 Pri 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shes komplet kthesat,jan te perdorura por shum te rujtura,me kthesa vin dhe mbulojat komplet jan te pershtatshme per dhom pritjes per sallon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim